+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

W niniejszej kategorii prezentujemy anteny DVB-T w szerokim wyborze, cechujące się najwyższą jakością wykonania oraz zaawansowaną technologią. Większość oferowanych przez nas anten jest produkowana w Polsce. Jak wiadomo, ten rodzaj anten pozwala na odbieranie naziemnej telewizji cyfrowej. Znajdziecie u nas ich dwa podstawowe typy, a mianowicie anteny dvb-t zewnętrzne (kierunkowe, szerokopasmowe, dookólne) i pokojowe (panelowe oraz siatkowe). Oprócz tego oferujemy także atrakcyjne zestawy antenowe. Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnym asortymentem produktów od najlepszych na rynku producentów.

Anteny DVB-T produktów w kategorii: 72

Anteny DVB-T pokojowe (panelowe oraz siatkowe)

Ten rodzaj anten DVB-T, doskonale sprawdzi się w wypadku, gdy źródło sygnału DVB-T, a więc nadajnik, znajduje się niedaleko od naszego domu, a na drodze jego przesyłu nie ma zbyt wielu przeszkód. (Mowa tutaj zarówno o przeszkodach naturalnego, jak i sztucznego pochodzenia). W przeciwnym razie nasz sprzęt będzie wymagać dodatkowego „wspomagania” w postaci wzmacniaczy, czy też innych urządzeń. Dlatego też, jeśli nasza antena umieszczona w domu nie jest dobrze widoczna dla nadajnika, lepiej zastanowić się nad wyborem anten DVB-T zewnętrznych. Zazwyczaj maksymalna odległość stacji nadawczej dla anten pokojowych powinna wynosić 20 km. Powyżej tej odległości należy zastosować antenę zewnętrzną.

Anteny DVB-T zewnętrzne
(kierunkowe, szerokopasmowe, dookólne)

W przeciwieństwie do anten DVB-T pokojowych, ich zewnętrze odpowiedniki pozwalają na odbiór sygnału, nawet w odległości 100 km od stacji nadawczej. Wśród nich wyróżniamy między innymi anteny DVB-T kierunkowe, wymagające dobrego nakierowania w stronę nadajnika, a także szerokopasmowe, które odbierają zarówno pasmo UHF (MUX 1,2,3) oraz VHF (MUX 8).

Gotowe zestawy

Wszystkie powyższe rodzaje anten, znajdują się w ofercie sklepu Ihaa.pl. Poza nimi, prezentujemy także atrakcyjne zestawy, dla osób które zamiast kompletować poszczególne elementy, chcą od razu cieszyć się wysokiej jakości transmisją.

W zależności od indywidualnych warunków

Przy wyborze odpowiedniej anteny do naszego domu, warto mieć również na uwadze fakt, że każdy przypadek jest indywidualny i w kwestii sygnału telewizyjnego trudno jest znaleźć jedno, uniwersalne, rozwiązanie. Często trzeba wypróbować ich różne kombinacje. Dlatego też nie bójmy się spytać o poradę prawdziwych specjalistów w swoim fachu, tak aby końcowy efekt był w pełni zadowalający.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium