+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

Komfort przebywania w pomieszczeniu zależy od kilku czynników: temperatury, wilgotności i jakości powietrza. Można nad nimi zapanować dzięki ogrzewaniu, wentylowaniu i klimatyzowaniu pomieszczeń. Termowentylatory, grzejniki i kurtyny powietrzne to urządzenia niezbędne do komfortowego przebywania w domu lub biurze.

 

Grzejnictwo, wentylacja, klimatyzacja produktów w kategorii: 66

Termowentylatory, czyli tak zwane farelki

Termowentylatory mają swoje zastosowanie zarówno w czasie gorących, jak i chłodnych dni. W lecie przyda się ich chłodny nadmuch, a zimą wygodne grzanie, dzięki wbudowanemu termostatowi regulującemu ilość ciepła zależnie od potrzeb użytkownika. Termowentylator pozwala na płynną regulację temperatury w pomieszczeniu.

Grzejniki olejowe i konwektory

Grzejniki olejowe i konwektory to mobilne urządzenia skutecznie podnoszące temperaturę w pomieszczeniu. Wyposażone w automatyczne termostaty zapobiegające przegrzaniu, są bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem w pomieszczeniach bez źródła ciepła, albo z niewystarczającym źródłem ciepła.

Kurtyny powietrzne elektryczne

Kurtyny powietrzne to urządzenia bardzo przydatne zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Opcje zimnego, ciepłego lub gorącego nawiewu z kurtyny powietrza sprawdzą się przede wszystkim w miejscach, w których często otwieramy drzwi: sklepach, restauracjach, obiektach użyteczności publicznej. Dzięki ogrzaniu powietrza dostającego się z zewnątrz już przy samym wejściu ogranicza się koszty ogrzewania wnętrza.

Wentylatory na upalne dni

Wentylatory dają ulgę w gorące dni i duszne noce. Latem są one niezbędne w domu i w biurze. Wentylator pokojowy stojący lub podłogowy łatwo wkomponuje się w każde pomieszczenie, niosąc ulgę i przyjemny powiew świeżego, chłodnego powietrza w największe upały.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium