Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Czujniki gazu i czadu dla Twojego bezpieczeństwa

Urządzenia gazowe — są bardzo przydatne, a zarazem stwarzają ryzyko wystąpienia niebezpieczeństwa. Ich posiadanie może i nie jest już tak popularne jak kiedyś, jednak sprzęty te wciąż są wykorzystywane na dużą skalę. Jeśli i  Ty masz je w domu lub wykorzystujesz je jako pracodawca, koniecznie wyposaż się w czujniki gazu i czadu. Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, w pracy oraz w innych przestrzeniach, których na co dzień się poruszamy, jest niezbędne do normalnego funkcjonowania. Dlatego właśnie w naszej ofercie możesz otrzymać detektor czadu, który pochodzi od zaufanych producentów. Dzięki temu cechuje się wysoką czułością oraz niezawodnością. Doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie miejsc, w których przebywamy. Dlatego w asortymencie nie mogło zabraknąć tych artykułów. Proponujemy mniej i bardziej zaawansowane urządzenia, które posłużą przez bardzo długi czas, chroniąc Twoich najbliższych przed zaczadzeniem. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych produktów. 

Jak dopasować czujniki czadu?

Do zatrucia czadem lub gazem dochodzi najczęściej w domach. Narażone są na to osoby, które mają u siebie tradycyjne kotły węglowe, piecyki gazowe kominki itp. Nieregularnie dokonywane przegląd, a także zły montaż czy usterka urządzeń mogą doprowadzić do tragedii. Kluczowe jest więc wyposażenie się w czujnik gazu ziemnego oraz czujniki czadu. Na rynku znajdziesz wiele modeli rozmaitych czujników. Pamiętaj jednak, że podstawą jest dopasowanie wariantu, który posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające spełniania norm bezpieczeństwa. Do Twojej dyspozycji w naszym sklepie oddajemy czujniki gazu na baterie, a także bezprzewodowy czujnik gazu ziemnego. Ten pierwszy wymaga częstej kontroli, czy bateria wciąż działa poprawnie. Lepiej więc zdecydować się na drugi wariant. Pod uwagę możesz wziąć także obecność innych funkcji w urządzeniu, np. alarmu głosowego, przycisku końcowego działania itp. 

Czujnik dymu i gazu to produkt, który zapewni bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim, jak i współpracownikom. Pozwala zapobiec tragedii, dlatego jego obecność w każdym miejscu, gdzie znajdują się urządzenia typu kotły i piece, jest niezbędna. 

Kiedy przydają się czujniki dymu i czadu?

Wbrew pozorom detektor czadu oraz czujnik gazu to produkty niezbędne nie tylko w domu. Potrzebne są one także w miejscach pracy, w których wykorzystuje się urządzenia mogące generować czad itp. Czujniki warto zatem zamontować we wszystkich pomieszczeniach, gdzie mieszczą się sprzęty grzewcze, w tym również piecyki kaflowe, naftowe czy węglowe. Gaz unosi się na niewielkiej wysokości, ponieważ jest cięższy od powietrza. Wymaga to zamontowania czujników na wysokości około 150 cm nad głową. Ważne jest także, by produkt znajdował się niedaleko urządzeń gazowych. Nie wolno również ukrywać detektor gazu ziemnego za meblami lub innymi akcesoriami. To ważne, by miał on stały dostęp do powietrza. Tylko tak wykryje zagrożenie i odpowiednio uruchomi alarm. Takie produkty montuje się często w łazienkach. Z racji tego, że czujnik gazu i czadu chroni przed eksplozją musi być dostępny w każdym miejscu, gdzie są obecne urządzenia gazowe. Przestrzeganie tego to sposób na bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wyposażyć się w detektory czadu z naszej oferty?

Czujnik gazu z naszej oferty to produkty, który posiada niezbędne certyfikaty jakości, dopuszczające go do użytku. Troszczymy się o naszych klientów, dlatego dobieramy asortyment tego typu, biorąc pod uwagę ocenę specjalistów. Nasze produkty mają zatem sensory elektrochemiczne, które najprecyzyjniej wychwytują wszelki gaz czy czad bądź dym. Zapewnia to bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Czujniki gazu mają również głośną sygnalizację alarmową. Udostępniamy modele bezprzewodowe o wielu funkcjach, które działają bez potrzeby wymiany baterii. Warianty na baterie z kolei wyposażone są w czujnik informujący o jej wyczerpaniu. To urządzenia skonstruowane w sposób przemyślany, a przy tym mają atrakcyjną cenę. Warto wybrać je właśnie od nas!

Wydajne czujniki dymu i czadu w sklepie Ihaa

Detektor gazu ziemnego, który proponujemy, to produkt nieoceniony w kwestii ochrony ludzkiego życia przed pożarem czy zaczadzeniem. Jego wybór to wyraz troski o pracowników, a także osoby najbliższe. Czujnik nieustannie monitoruje powietrze pod kątem występowania szkodliwych związków, a w razie ich wykrycia wysyła alarm ostrzegający. 

Co ważne, w naszej ofercie mamy szeroki wybór tych akcesoriów. Możesz zdecydować się na wariant mniejszy bądź większy w zależności od potrzeb. Czujniki dymu i gazu mają ponadto atrakcyjny wygląd, dlatego nie będą szpecić Twojego wnętrza. Proponujemy różne modele produktów. Wszystkie jednak cechują się wysoką czułością działania. Zachęcamy do przejrzenia proponowanych urządzeń. Oprócz czujników nasza oferta obejmuje wiele innych artykułów, ułatwiających codzienne funkcjonowanie, takich jak: ładowarki USB do samochodu, lampy owadobójcze, doniczki, osłonki itp.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium