+48 601 820 111 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Żaden nowoczesny dom nie może obejść się bez telewizora, służącego w nim często jako kino domowe. Aby jednak móc w pełni cieszyć się seansami z najbliższymi, nasz sprzęt musi być odpowiednio umocowany na ścianie. Właśnie dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy dla Państwa różnego rodzaju uchwyty do telewizorów, które pozwalają zamontować je w najbardziej dogodny dla domowników sposób. Znajdziecie tutaj między innymi uchwyty TV obrotowe, płaskie a także te przeznaczone do projektorów. Zapraszamy do zapoznania się z ich szerokim wyborem.

Uchwyty do TV produktów w kategorii: 52

Uchwyty TV obrotowe - do dużych salonów

To obecnie jeden z najchętniej kupowanych uchwytów do telewizorów dostępnych na naszym rynku. Niewątpliwie na jego popularność wpływa możliwość swobodnej regulacji położenia telewizora na ścianie. (Mowa tutaj zarówno o zmienianiu wysokości, jak i bocznego nachylenia naszego sprzętu) Jest ona szczególnie cenna w przypadku dużych wnętrz (np. salonu), gdzie zdarza nam się oglądać telewizję z różnych miejsc i pod różnymi kątami. Dzięki uchwytom TV obrotowym możemy swobodnie dostosowywać umiejscowienie telewizora w zależności od naszych potrzeb, tak aby wspólny seans był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Uchwyty TV płaskie - do mniejszych salonów

Uchwyty płaskie pozwalają na zamontowanie telewizora w minimalnej odległości od ściany, dlatego ten rodzaj uchwytów odznacza się szczególną „dyskrecją”. Uchwyt typu płaskiego jest bowiem praktycznie niewidoczny na ścianie, dzięki czemu nie kontrastuje ze stylem wnętrza.

Uchwyty do projektorów

Jeśli nie zadowala nas zwykły telewizor na ścianie i chcemy oglądać ulubione filmy oraz seriale w prawdziwie kinowej jakości, zwykle sięgamy po domowe projektory. Również w ich przypadku ważny jest typ umocowania na ścianie. Na Ihaa.pl znajdziecie wysokiej jakości modele uchwytów do projektorów od najlepszych producentów w tej dziedzinie.

Jak dobierać uchwyty do telewizorów?

Przed wyborem uchwytu, musimy przede wszystkim zastanowić się nad tym, gdzie oraz w jaki sposób najczęściej oglądamy telewizję. Jeśli nasze wnętrze jest duże i seanse spędzamy w różnych jego miejscach, to oczywistym wyborem będzie uchwyt obrotowy. W przypadku mniejszych salonów, w których siedzimy zwykle w jednym miejscu (najczęściej na kanapie), lepszym wyborem będzie klasyczny, płaski uchwyt, który umożliwia regulację kąta pochylenia telewizora. Nie mniej ważną kwestią jest odpowiednie dostosowanie rozmiaru uchwytu do telewizora, tak aby nie wystawał on poza jego obręb, co może nie wyglądać zbyt estetycznie. Na szczęście większość producentów umieszcza na swoich produktach odpowiednie oznaczenia, które ułatwią nam trafny wybór. Podstawowym parametrem, którym należy sugerować się podczas wyboru uchwytu jest rozstaw śrub z tyłu telewizora, czyli tzw. standard VESA.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium