O firmie

Nasza firma powstała w 1997. Od początku dostarczając produkty do odbioru telewizji i akcesoriów rtv na rynku hurtowym, przez cały czas rozwijając swoje portfolio wprowadzając nowe produkty aż do paru tysięcy pozycji asortymentowych. Z biegiem lat i ponad 20 letnim doświadczeniu w handlu postanowiliśmy podzielić się z naszym asortymentem i doświadczeniem z klientem detalicznym.

Rozpoczęliśmy sprzedaż internetową na Allegro gdzie z sukcesem działamy już od 5 lat z ilością ponad 20 tysięcy pozytywnych komentarzy i średnią ocen 4,9. Kolejnym oczywistym krokiem stało się otwarcie sklepu internetowego ihaa.pl gdzie prezentujemy klientom pełną ofertę naszej firmy.

Misja

Najważniejszym celem jest zagwarantowanie Wam – klientom najlepszej obsługi, zapewnienie najwyższej jakości towarów i danie wyboru szerokiego asortymentu.

Szybkość wysyłki, indywidualne podejście do każdego klienta i pomoc w dobrze towaru to priorytety na których najbardziej nam zależy.

Zależy nam na zbudowaniu trwałych, sprawne działających, uczciwych i stabilnych relacjach. Chcemy dopasować ofertę do dzisiejszych realiów, aby korzystnie konkurować z Wielkimi potentatami.

Cel: 100 % ZADOWOLENIE KLIENTA

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium