Prosperplast to kolejny polski producent artykułów dostępnych w naszym sklepie. Produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a obecna polityka firmy stawia na ekologię produkcji i ponowne wykorzystywanie zużytych materiałów. Dzięki temu kupując produkty firmy, mamy pewność, że wspieramy nie tylko lokalny biznes, ale i naszą planetę! W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. kosze na śmieci do segregacji i skrzynie ogrodowe marki Prosperplast.

Początkowo doniczki, obecnie artykuły do domu i ogrodu

Firma Prosperplast powstała na Śląsku w Buczkowicach w 1993 roku. Początkowo nie była nawet zakładem, ponieważ produkcja obejmowała tylko i wyłącznie doniczki wykonane z plastiku. Z czasem jednak w odpowiedzi na narastające potrzeby konsumentów, działalność rozszerzyła się o kolejne akcesoria i narzędzia do domu i ogrodu. Tym samym powiększał się park maszynowy i coraz to więcej produktów było wytwarzanych w tym malowniczym zakątku południa Polski. Dużą zmianą była budowa nowoczesnej hali produkcyjnej, co miało miejsce w 2008 roku. Trzy lata główną siedzibę firmy przeniesiono do Rybarzowic. Najbardziej dynamiczny rozwój to właśnie tamte lata. Obecnie firma posiada trzy zakłady produkcyjne i cztery powierzchnie magazynowe, a jej produkty są znane nie tylko w Europie, ale także w USA, Australii i w wielu innych miejscach na świecie! 

Przyjazne środowisku rozwiązania i akcje ekologiczne

Wszyscy wiemy, jak ważna jest obecnie dbałość o środowisko naturalne. Wie o tym również Prosperplast i dlatego przy produkcji stawia na rozwiązania ekologiczne. Mowa tu o powtórnym wykorzystaniu zużytych materiałów, a także o nowoczesnych procesach produkcji z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn. Oprócz tego firma oferuje wiele produktów wspierających działania proekologiczne, takich jak termokompostowniki czy też pojemne zbiorniki na wodę deszczową. Oprócz tego marka angażuje się w akcje ekologiczne, taki jak na przykład posadzenie setki drzew w bezpośredniej okolicy miejsca powstania firmy.

 

Internauci szukali również: prosperplast, prosperplast sklep, prosperplast pl, prosperplast buczkowice, doniczki prosperplast sklep, prosperplast buczkowice sklep, prosperplast rybarzowice sklep

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium