Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Planujesz zakup anteny satelitarnej, ale nie wiesz, którą z nich wybrać? Chcesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i obrazu, niezależnie od warunków atmosferycznych? W asortymencie sklepu internetowego ihaa.pl znajdziesz szeroki wybór modeli o zróżnicowanych parametrach, dostosowanych do potrzeb wielu użytkowników. Jeżeli trudno Ci odnaleźć się wśród dostępnego sprzętu, zgłoś się do naszych doradców, którzy chętnie wskażą Ci różnice pomiędzy produktami oraz udzielą profesjonalnego wsparcia podczas zakupów, na każdym ich etapie. Już teraz możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i obrazu w swoim telewizorze oraz nieograniczonym dostępem do ulubionych programów bez obaw o zakłócenia!

Antena satelitarna 100 cm – jak działa?

Wielkość talerza to jeden z podstawowych parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas zakupów. Ma to znaczenie, ponieważ im większa antena, tym silniejszy będzie odbierany sygnał. Antena satelitarna 100 cm zaliczana jest do modeli dających wiele możliwości w odbiorze doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Jednocześnie warto mieć świadomość, że większy talerz nie zawsze będzie oznaczał, że konkretna antena jest lepsza. Ostateczna decyzja zakupowa powinna zostać podjęta na podstawie przeprowadzonej wcześniej analizy i doborze modelu odpowiadającego potrzebom i możliwościom montażowym. 

Anteny satelitarne 100 cm zazwyczaj pozwalają komfortowo oglądać telewizję w wysokiej jakości nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Znajdują zastosowanie w przypadku odbioru telewizji 4K i spełniają potrzeby użytkowników oczekujących wysokiej rozdzielczości. Antena satelitarna 100 daje wiele możliwości na przyszłość, dlatego montaż takiego wymiaru powinny rozważyć osoby, które wymagają od sprzętu doskonałej jakości i chcą przygotować się na przyszłe nowości technologiczne. Mamy świadomość, że anteny satelitarne montuje się na wiele lat, dlatego zalecamy, aby wziąć pod uwagę perspektywę, że za jakiś czas pojawią się innowacje, które będzie mogła obsłużyć antena satelitarna 100 cm, a z którą prawdopodobnie nie poradziłyby sobie mniejsze, standardowe modele. Anteny satelitarne 100 cm są odpowiednie w miejscach, w których sygnał pochodzący z nadajnika może być ograniczony m.in. przez gęste korony drzew lub wysokie budynki. 

Anteny satelitarne 100 cm i ich rodzaje

Talerze satelitarne o średnicy 100 cm dostępne są jako modele offsetowe, czyli najpopularniejsze o eliptycznym kształcie – łatwo je zamontować, a na ich powierzchni nie gromadzi się śnieg, ani woda. Kolejnym rodzajem są czasze paraboliczne, które ze względu na swoją konstrukcję generującą pewne utrudnienia w odbieraniu sygnału, wybierane są coraz rzadziej. Ostatnim typem są czasze panelowe, wybierane do miejsc, w których z różnych przyczyn nie można zamocować dwóch poprzednich modeli.

Anteny satelitarne 100 cm różnią się materiałem wykonania. Najlżejsze, a jednocześnie odporne na korozję są talerze wykonane z aluminium. Anteny stalowe wyróżniają się wysoką trwałością, ale i wyższą wagą, co może powodować utrudnienie podczas montażu, ale ma znaczenie dla osób poszukujących wytrzymałego sprzętu, który zachowa stabilność nawet podczas silnego wiatru. Producenci oferują także modele wykonane z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności, jednak one wypadają najmniej korzystnie pod względem ceny.

Anteny satelitarne 100 cm – kup w sklepie internetowy ihaa.pl i ciesz się doskonałą jakością obrazu i dźwięku!

Antena satelitarna 100 cm daje wiele możliwości, pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazu i dźwięku i zaliczana jest do większych modeli. W związku z tym będzie wymagać solidnego mocowania –  wraz ze wzrostem średnicy anteny rośnie waga czaszy. Dlatego warto zakupić solidny uchwyt do anteny satelitarnej 100 cm, który pozwala bezpiecznie i na długo przymocować talerz. Zachęcamy naszych klientów, aby wybrali najlepsze produkty, których żywotnością będą mogli cieszyć się przez wiele lat.

W ofercie sklepu internetowego ihaa.pl prezentujemy sprzęty i akcesoria pochodzące od najlepszych producentów tj. Inverto. Znajdziesz u nas anteny satelitarne 100 cm o bardzo stabilnej, trwałej i łatwej w montażu i ustawieniu konstrukcji. Decydując się na zakup konkretnego modelu, zwróć uwagę na dodatkowe parametry, od których zależeć będzie jego użytkowość. Dla niektórych lepszym rozwiązaniem będzie stalowa, ocynkowana antena satelitarna 100 cm, a inni wybiorą aluminiową o średnicy 90 cm. Upewnij się, w jakich zakresach temperatur konkretna antena może spełniać swoje zadanie bezawaryjne oraz przy jakim maksymalnym wietrze gwarantuje poprawne funkcjonowanie.

Masz pytania dotyczące naszego asortymentu? Nie wiesz, który model spełni Twoje oczekiwania? Zwróć się z pytaniem do naszych specjalistów, a uzyskasz dokładną odpowiedź! Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością i które pozwolą spełnić Twoje wysokie oczekiwania. Kupując u nas, zyskujesz dostęp do sprzętu o doskonałych parametrach, a także fachową obsługę i ekspresową wysyłkę zamówień! Chcemy dostarczyć Ci sprawdzonych rozwiązań w możliwie najkrótszym czasie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium