Opcje przeglądania

Zestawy pojemników – jest w czym wybierać!

W naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość zakupu gotowych zestawów pojemników – komplet opakowań na żywność, produkty sypkie czy mrożonki można zamówić błyskawicznie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zestawów pojemników.

Zestaw pojemników – dostępny od ręki za jednym kliknięciem

Z doświadczenia wiemy, że większość z nas ma w domu mnóstwo pojemników, z których część nierzadko jest niekompletna (np. brakuje pokrywki lub pasującego pojemnika). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy gotowe zestawy pojemników, które są na wyciągnięcie ręki – wystarczy kilka kliknięć i paczka z nowym kompletem pojemników jest już w drodze!

 

Zestawy pojemników – jaki kształt wybrać?

Dostępne w naszym sklepie internetowym zestawy pojemników oferowane są w różnych kształtach i wymiarach. Zostały one dopasowane do Państwa potrzeb oraz pojemności lodówki czy zamrażalnika, który posiada bardzo ograniczoną przestrzeń.

W naszej ofercie proponujemy zestawy pojemników:

  • prostokątnych,
  • kwadratowych,
  • okrągłych.

Zestawy pojemników prostokątne sprawdzą się do przechowywania większej ilości żywności – ich kształt umożliwia łatwe magazynowanie pojemników jeden na drugim lub umieszczanie ich na wąskich półkach. Pojemniki kwadratowe można wykorzystać do przechowywania żywności, produktów sypkich lub mrożonek, w miejscach o łatwej dostępności. Pojemniki okrągłe są z kolei najczęściej wykorzystywane do przechowywania zup, sałatek i deserów.

Zestawy pojemników na żywność w wielu wzorach i kolorach

Pojemniki do przechowywania żywności dostępne są przeważnie w opakowaniach przezroczystych lub półprzezroczystych, aby można było szybko zlokalizować zawartość pojemnika – w ten sposób nie muszą Państwo każdorazowo otwierać pojemników w poszukiwaniu tego odpowiedniego.

Nasze zestawy pojemników oferują kolorowe pokrywki, dzięki którym można łatwo rozróżniać zawartość pojemnika. Niektóre proponowane egzemplarze mają nawet etykiety, dzięki którym można dokładnie określić zawartość pojemnika i datę jego zapakowania.

Co można umieszczać w pojemnikach do przechowywania? Przede wszystkim:

  • żywność, np. resztki z obiadu, owoce, warzywa, zioła,
  • produkty sypkie, np. mąkę, ryż, cukier, makaron, przyprawy itp.,
  • półprodukty i mrożonki do przechowywania w zamrażalniku.

Zestawy pojemników do pakowania żywności – wszystkie opcje w jednym

Szczególnie polecamy zestawy pojemników okrągłe, prostokątne i kwadratowe, dzięki którym otrzymają Państwo komplet utrzymanych w jednolitej kolorystyce pojemników do przechowywania żywności, produktów sypkich, mrożonek i deserów. Będą one idealne dla osób, które cenią sobie wygodę i dobry styl.

W naszej kategorii dostępne są także zestawy pokrywek do pojemników, wykonanych z wysokiej jakości szczelnych tworzyw sztucznych lub silikonu. Pokrywki dostępne w standardowych wymiarach najlepiej jest dobierać pod producenta już posiadanych pojemników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium