Skrzynie i taczki ogrodowe – do czego mogą się przydać?

0
Skrzynie i taczki ogrodowe – do czego mogą się przydać?

Taczki ogrodowe

Na naszej stronie oferujemy lekkie taczki, oraz szeroki wybór innych narzędzi ogrodowych. Taczka ogrodowa ma za zadanie pomieścić wszystkie przedmioty, które chcemy zabrać ze sobą w czasie uprawiania roślin w ogrodzie, czy na działce. Świetnie sprawdzi się do prac porządkowych, nawożenia, sprzątania oraz do przewożenia dorodnych warzyw i owoców z naszych zbiorów. Wygodny szeroki uchwyt umożliwia pewny chwyt, a podwójne kółka swobodne przemieszczanie się taczki po różnym gruncie. Dzięki taczce ogrodowej ciężkie przedmioty mogą zostać w prosty i bezpieczny sposób przetransportowane z miejsca na miejsce. Taczki ogrodowe wykonane z tworzywa sztucznego są lżejsze od tradycyjnych. Wyglądają też dużo bardziej estetycznie i mogą służyć także do przewożenia innych przedmiotów. 

[product id="2973, 3939, 3942" limit="3" onlyAvailable="true"]

Przykłady zastosowań taczek ogrodowych

Taczki ogrodowe mogą przydać się w ogrodzie czy warsztacie przez cały rok. Wszechstronne zastosowanie atrakcyjnych i lekkich taczek ogrodowych, jakie Państwu oferujemy to nie tylko pomoc podczas prac ogrodowych na powietrzu i w szklarniach, ale także transport drewna, narzędzi, czy nawet zakupów. Ten uniwersalny i trudny do zastąpienia przedmiot można wykorzystać m.in. do transportu:

  • Świeżych warzyw, owoców i kwiatów ze zbiorów.
  • Narzędzi potrzebnych do prac ogrodowych.
  • Ziemi, podłoża oraz nawozów i środków ochrony roślin.
  • Cebulek kwiatów, warzyw, drzewek, sadzonek itd.
  • Odpadów i biomasy na kompost.
  • Zakupów z samochodu do domu.
  • Śniegu podczas odśnieżania
  • Przewożenia drewna kominkowego

Skrzynie ogrodowe

Eleganckie skrzynie ogrodowe w różnych kolorach można idealnie dopasować do koloru ogrodowych mebli. Dzięki temu nierzucająca się w oczy skrzynia ogrodowa będzie nie tylko pełnić swoją praktyczną funkcję, ale również dekoracyjną. Łatwa w obsłudze i odporna na warunki atmosferyczne skrzynia sprawi, że wszystkie najważniejsze przedmioty do uprawy i biwakowania na świeżym powietrzu będą pod ręką, bez konieczności poszukiwania ich w składzikach czy garażu. Skrzynia sprawdzi się także na balkonie i w garażu jako kufer do przechowywania przedmiotów. Lepszy porządek i organizacja to właśnie to, czego często potrzeba nam na działkach. Układanie i porządkowanie rzeczy nie zawsze zdaje egzamin w warunkach, gdy brakuje miejsca w ciasnym garażu czy składziku. W ogrodzie czy na tarasie skrzynia ogrodowa może służyć do przechowywania koców i poduszek. Ochroni je przed wiatrem, deszczem i zabrudzeniem. 

[product id="3055, 3499, 3620, 3507, 3784, 3508" limit="3" onlyAvailable="true"]

Skrzynia ogrodowa na zabawki – świetny pomysł!

Większość dzieci ma dużo zabawek, wśród których panuje wyraźny podział na te do zabawy na zewnątrz oraz te, służące do zabawy w domu. Często skrzynia ogrodowa służy do przechowywania dziecięcych zabawek i akcesoriów, którymi dzieci bawią się na zewnątrz. Chętnie sami oddzielamy je ze względów higienicznych i porządkowych. Ulubione zabawki Twojego dziecka nie muszą leżeć bez opieki na trawie przed domem czy na działce, narażone na zanieczyszczenie przez odchody zwierząt i warunki atmosferyczne. Ze względu na większe gabaryty oraz ewentualne zabrudzenia zabawek od piasku, lepiej pozostawić je na zewnątrz niż zabierać do domu. Skrzynia ogrodowa na zabawki będzie idealnym sposobem na przechowywanie zabawek takich jak piłki, basen ogrodowy czy różnego rodzaju zabawki służące do zabawy z piaskiem. Brak miejsca w garażu nie musi już stanowić problemu!

Internauci szukali również: taczki ogrodowe, taczki ogrodowe z drewna, skrzynie z sadzonkami

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium