+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

Grupa Keter to izraelski producent mebli ogrodowych i domowych z zakresu przechowywania. Firma istnieje od 1948 roku i po dziś dzień oferuje pomysłowe, stylowe i praktyczne rozwiązania. Jest to jeden z obecnych liderów w tej branży. Dzięki szerokiej ofercie marki można zadbać nie tylko o swój ogród, ale także balkon, taras i warsztat. Wszystkie produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania z tworzyw sztucznych.

Keter | Sklep Ihaa produktów w kategorii: 28

Wysoka jakość i odporność na warunki zewnętrzne

Wykorzystanie wysokiej jakości tworzyw sztucznych pozwoliło firmie Keter stworzyć produkty niezwykle solidne i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu idealnie nadają się do używania na zewnątrz, co jest nie bez znaczenia przy urządzaniu ogrodu i tarasu. W ofercie firmy znajdziemy podstawowe meble ogrodowe, ale także kompostowniki, domki narzędziowe, taczki, skrzynie narzędziowe i inne. Z powodu swojego ponad 70-letniego doświadczenia w produkcji artykułów do ogrodu, Keter przyciąga coraz to nowych klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań. To czyni firmę jednym z liderów z zakresu artykułów ogrodowych. Obecnie działa ona w ramach jednej grupy razem z firmą Curver i Allibert. Z tego powodu produkty od tych producentów często sygnowane są łączoną nazwą.

Domki ogrodowe i skrzynie na narzędzia

Grupa Keter to jedna z niewielu firm, która tworzy tak duże produkty z tworzyw sztucznych do użytku domowego, jak na przykład domki ogrodowe. Te niezwykle praktyczne konstrukcje mogą być używane nie tylko jako domek, ale także jako warsztat lub magazyn na narzędzia. A jeśli już o magazynowaniu narzędzi mowa, to w ofercie znajdują się także skrzynie na narzędzia będące nierzadko modułem większego systemu magazynowania lub transportu. To pozwala w wygodny sposób przechowywać wszystkie niepotrzebne na co dzień narzędzia, by później ich nie szukać gdy będą naprawdę potrzebne. Wszystkie te produkty cechuje solidność i jakość wykonania, jaka przystoi akcesoriom do ogrodu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium