Jaki sprzęt do kuchni wybrać? Sprzęt AGD, kosze na śmieci i czujniki gazu

0
Jaki sprzęt do kuchni wybrać? Sprzęt AGD, kosze na śmieci i czujniki gazu

Sprzęt AGD – jakie akcesoria do kuchni wybrać?

Z biegiem lat coraz częściej używamy elektronicznych wersji małych urządzeń kuchennych. Blendery i wielofunkcyjne roboty kuchenne już dawno zastąpiły starodawne trzepaczki do ubijania. Wyręczani przez różnorodne sprzęty jesteśmy w stanie zrobić dużo więcej w krótszym czasie, co daje nam możliwość bardziej efektywnej pracy w kuchni. Bogata oferta AGD może nieco przytłaczać, dlatego szybko scharakteryzujemy najczęściej używane w kuchniach urządzenia, które z pewnością pomogą w codziennych obowiązkach, ułatwiając życie: 

    • Sokowirówki – wyposażeni w nowoczesne wyciskarki i sokowirówki jesteśmy w stanie w prosty sposób pozyskiwać zdrowy sok z ulubionych warzyw i owoców. Wyciskarki do cytrusów oszczędzają nam sporo czasu i wysiłku, a kręcąca się głowica wyciśnie z owocu każdą kroplę.
    • Blendery i miksery – dzięki blenderom o dużej mocy jesteśmy w stanie robić między innymi pyszne i zdrowe smoothie z owoców i warzyw, jednak w tworzeniu nowych przepisów ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Część dostępnych w sprzedaży blenderów daje możliwość mieszania posiłków bezpośrednio w specjalnym pojemniku, który może szybko zamienić się w sportowy bidon. 
    • Czajniki –  czajniki elektryczne na dobre zagościły już w naszych kuchniach, a gotowanie wody na kawę lub herbatę w tradycyjny sposób na płycie grzewczej, lub gazie już dawno odeszło w niepamięć. Nowoczesne czajniki wykonywane z różnorodnych materiałów od szkła po stal i plastik gotują wodę bardzo szybko, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii.
[product category_id="190" limit="3" onlyAvailable="true"]

Kosze na śmieci do kuchni – małe kosze na śmieci do segregacji 

Umieszczanie kosza na śmieci w szafce pod zlewem jest odwieczną tradycją w wielu polskich domach. Mały kosz uchylny bez problemu mieścił się nawet w niewielkiej przestrzeni, jednak konieczność dołożenia większej ilości pojemników, tak aby poprawnie segregować odpady, zaczynał stanowić problem. Właśnie dlatego w naszej ofercie posiadamy niewielkie kosze do segregacji, które, zajmując odpowiednio mniej cennej przestrzeni, powinny bez problemu zmieścić się pod zlewem. 

Czujniki gazu – gdzie zamontować czujnik gazu?

Czujnik gazu jest bardzo ważnym elementem wyposażenia kuchni, w której używamy klasycznej kuchenki gazowej. Wyciek gazu ziemnego jest bardzo niebezpieczny dla zdrowia. Duże stężenie tej substancji w powietrzu jest śmiertelne. Gaz ten jest bezwonny, co jedynie utrudnia wykrycie wycieku, który może doprowadzić do katastrofalnej w skutkach eksplozji. Czujnik gazu w momencie wykrycia tej substancji w pomieszczeniu od razu uruchamia sygnał dźwiękowy oraz świetlny. W kuchni urządzenie to najlepiej umieścić w pobliżu kuchenki lub piecyka wysoko na ścianie, około 15-30 cm od sufitu.

[product category_id="89" limit="3" onlyAvailable="true"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium