Pojemniki na żywność i Lunch Boxy – jak pomagają zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę?

0
Pojemniki na żywność i Lunch Boxy – jak pomagają zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę?

Pojemniki na żywność dla zdrowia, idealne dla osób na diecie

  • Zdrowie i dieta Pojemniki te będą bardzo przyjazne dla osób na diecie, które chcą zachować dyscyplinę i plan diety, a nie chcą rezygnować z aktywności. Możliwość zabrania własnego posiłku daje dużą swobodę i poczucie wolności, a także zwalnia od zamawiania przypadkowego jedzenia na wyjazdach. Podczas codziennych wizyt w pracy taki pojemnik także przyda się zawsze i umożliwi zjedzenie pełnowartościowego i ciepłego posiłku każdego dnia. Jedzenie regularnych posiłków o podobnych porach sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki i zdrowego żołądka.
  • Bezpieczne przechowywanie żywności Odpowiednio przechowywana żywność w lodowce czy zamrażarce dłużej pozostaje świeża. Potrawy nie wysychają i utrzymują swoje walory smakowe. Odpowiednie i bezpieczne tworzywa, z jakich wykonane są dedykowane pojemniki zabezpiecza żywność przed przenikaniem szkodliwych dla zdrowia mikrocząsteczek plastiku. Szkodliwe substancje mogą przenikać do żywności ze zwykłych siatek foliowych lub pojemników nieprzystosowanych do żywności. 

Funkcje pojemników na żywność – wygoda i bezpieczeństwo

Pojemniki na żywność umożliwiają bezpieczne przechowywanie składników w lodowce, zamrażarce, czy szafce oraz przenoszenie ciepłych posiłków gotowych do spożycia. W zależności od potrzeb i stylu życia z łatwością znajdziemy odpowiedni pojemnik na jedzenie. Pojemniki na przechowywanie żywności można podzielić na trzy główne kategorie:

  • Pojemniki do przechowywania ciepłej żywności i gotowych potraw Tak zwane Lunch Boxy, to specjalna forma pojemników, która zapobiega mieszaniu się składników posiłku podczas transportu. Czasem w zestawie z wygodnymi sztućcami do kompletu.
  • Pojemniki do przechowywania żywności nieprzetworzonej na żywność suchą z dozownikiem ułatwiającym wysypywanie produktów o długiej przydatności do spożycia (makaron, ryż) oraz do lodówki i zamrażarki. 
  • Termosy obiadowe z kablem Umożliwiają podgrzanie posiłku. Hermetyczne uszczelki zabezpieczają nawet przed przedostawaniem się zapachów jedzenia do otoczenia. Czasem w zestawach znajduje się termiczna torba ułatwiająca transport.

System click&lock to komfortowe zamknięcie pokrywki pojemnika, dzięki, której jego zawartość nie wyślizgnie się na zewnątrz pojemnika, co oznacza to bezpieczeństwo i komfort.

[product category_id="239" limit="3" onlyAvailable="true"]

Pojemniki na żywność przyjazne w podróży i na co dzień do pracy

Rozbudowane pojemniki do przechowywania cieplej żywności są wyposażone w dodatkowe komory, dzięki, którym posiłek nie zostanie zmieszany w podróży np. podczas spaceru z plecakiem. Potrafią zachowają świeżość, estetyczny wygląd i co równie ważne temperaturę posiłku. Pojemniki z funkcją termosu utrzymają ciepły posiłek w temperaturze przyjemnej do spożycia jeszcze przez wiele godzin. Dzięki temu nie musimy się martwić ze jedzenie się ostudzi lub jak je podgrzać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium