Jak sadzić kwiaty w ogrodzie i na balkonie – w czym posadzić kwiaty?

0
Jak sadzić kwiaty w ogrodzie i na balkonie – w czym posadzić kwiaty?

Doniczki z systemem nawadniania – rośliny piją ile chcą 

Kiedy myślimy o doniczkach, przed oczami naszej wyobraźni stają klasyczne gliniane propozycje, które znamy z sielskich krajobrazów. Jednak z biegiem lat doniczkowe trendy się zmieniają, Na gankach i w ogrodach różnej maści coraz częściej przebijają się lekkie doniczki plastikowe. Niektóre modele zaopatrzone dodatkowo w system nawadniania, pozwalają roślinom pobierać taką ilość wody, jakiej same potrzebują. Takie rozwiązanie pozwala posadzić kwiaty nie tylko w ogrodzie, czy na werandzie, ale również na balkonie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem i nie jesteś jeszcze ekspertem w dziedzinie potrzeb kwiatów, nic straconego. System nawadniania pozwala roślinom pobierać tyle wody, ile same potrzebują. Co jeszcze daje system nawadniania w doniczkach?

System nawadniania w doniczce – kiedy podlewać rośliny?

Wyjazd bez zmartwień o podlewanie domowych i ogrodowych kwiatów? Doniczka z systemem nawadniania pozwala na pozostawienie roślin bez opieki na dłuższy czas, ponieważ odpowiednio uzupełnione nawodnienie działa nawet do 12 tygodni. Dzięki praktycznemu wodowskazowi zawsze wiadomo ile wody znajduje się w doniczce, i kiedy dokładnie należy jej dolać. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyjazd na długie wakacje nie będzie się łączył ze stresem związanym z bytem naszych roślin. Dzięki minimalizacji ilości wody, która odparowuje z donicy, można zaoszczędzić nawet 50 % wody przeznaczanej zwykle na podlewanie. 

[product category_id="283" limit="3" onlyAvailable="true"]

Doniczki i skrzynie ogrodowe – zestaw do ogrodu

Zarówno doniczki jak i skrzynie ogrodowe pomagają nam utrzymać porządek. Kwiaty estetycznie usadzone w donicy zachwycają swoim wyglądem, zaś narzędzia i akcesoria ogrodnicze ułożone w skrzyniach, zawsze będą pod ręką. Dodatkową funkcją dobrych jakościowo skrzyń jest także możliwość korzystania z nich w roli siedzisk. Ładne wykończenie w formie naturalnie wyglądającej plecionki idealnie połączy się z donicami utrzymanymi w tym samym stylu. Dzięki uniwersalnemu designowi skrzynie oraz doniczki odnajdą się w każdej przestrzeni, niezależnie od tego, czy będzie to ogród, garaż, czy weranda. Jednolity wygląd dopełni charakterowi każdego miejsca, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w środku. 

Internauci szukali również: ogród w kwiatach, donice z kwiatami w ogrodzie, kiedy sadzić kwiaty w ogrodzie, sadzenie kwiatów na balkonie, w czym posadzić kwiaty w ogrodzie, w czym sadzić kwiaty, w czym posadzić kwiaty, kwiaty n balkon, ogrody i kwiaty, kiedy sadzić kwiaty na balkon, kiedy sadzimy kwiaty w ogrodzie

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium