Odstraszanie zwierząt – jak skutecznie pozbyć się nieproszonych gości?

0
Odstraszanie zwierząt – jak skutecznie pozbyć się nieproszonych gości?

Lampy owadobójcze – prosty i skuteczny sposób na komary 

Sposobów na komary jest wiele. Jednym z najbardziej skutecznych metod jest powieszenie w okolicy lampy owadobójczej. Urządzenie wabi owady światłem ultrafioletowych, aby następnie złapać je w pułapkę lub wyeliminować niewielkim ładunkiem elektrycznym. -

 

  • Zdecydowanie najbardziej humanitarnym sposobem na wyłapanie komarów jest lampa wiatrakowa, która w momencie gdy komar znajduje się w pobliżu, wykorzystuje mały wiatraczek, aby zassać owada do zbiorniczka. Należy jednak pamiętać, aby po wszystkim opróżnić lampę i wypuścić komary w dogodnym miejscu. 
  • Drugim bardzo popularnym rodzajem urządzeniem jest lampa rażąca, która przy pomocy siatki trzymanej pod niewielkim napięciem szybko i skutecznie zabija zwabione światłem komary.
  • Lampy lepowe to chyba najprostszy sposób na komary. Dzięki zastosowaniu lepkiej powierzchni, zwabione komary zostają unieruchomione. Należy jednak pamiętać o wymienianiu wkładu lepiącego, który często szybko się zapełnia.
[product category_id="216" limit="3" onlyAvailable="true"]

Moskitiera – bariera nie do przejścia dla komarów

Bardzo prosty sposób na oddzielenie się od owadów. Moskitiera to bariera zrobiona z bardzo cienkiej i gęstej siateczki. Dzięki specjalnemu splotowi komary nie są w stanie przecisnąć się przez materiał. Instalowanie siatki na oknach lub drzwiach wejściowych pozwala na cieszenie się świeżym powietrzem w domu, bez strachu o ugryzienia komarów. Magnetyczne zamknięcia ułatwiają korzystanie z moskitiery, gdy ta zawieszona jest we framudze drzwi. Przyklejenie materiału do ram okna jest bardzo proste i intuicyjne, a co najważniejsze po zdjęciu moskitiery, taśma nie pozostawia trwałych śladów. 

[product category_id="275" limit="3" onlyAvailable="true"]

Środki owadobójcze 

Na szeroką kategorię środków owadobójczych składają się różnego rodzaju płyny, wkłady i spraye, które mają nam pomóc zniechęcać insekty do spędzania czasu w naszym towarzystwie. Bardziej radykalne środki takie jak proszki na mrówki czy gaśnice na osy przydają się, gdy na dobre chcemy pozbyć się szkodliwych nieproszonych gości. Nie można również zapominać o płynach oraz sprayach na komary i kleszcze, które ochronią naszą skórę przed swędzącymi ugryzieniami oraz niebezpiecznymi chorobami przenoszonymi przez owady.

[product category_id="266" limit="3" onlyAvailable="true"]

Odstraszanie zwierząt – środki do odstraszania 

Większość właścicieli działek i ogrodów boryka się z problemem pewnego słabowidzącego szkodnika przekopującego ziemię. Chodzi oczywiście o kreta, który nie dość, że podjada korzenie starannie pielęgnowanych w ogrodzie roślin, to jeszcze rozkopuje ziemię, tworząc uporczywe kopce. Na szczęście Powstało kilka rodzajów odstraszaczy na krety, które skutecznie radzą sobie z problemem odwiedzin ryjówkowego stworzonka. Drugą bolączką gospodarzy, szczególnie właścicieli zwierząt, są psy i koty, które wchodząc na teren gospodarstwa, panoszą się zabierając jedzenie, lub w skrajnych przypadkach polując na mniejsze zwierzaki. I na ten problem jest sposób w postaci płynnych odstraszaczy, które drażniąc wrażliwy węch zwierząt, skutecznie zniechęcają je do wejścia na nasz teren.

[product category_id="274" limit="3" onlyAvailable="true"]

Internauci szukali również: co zwabia komary, kieszonkowy odstraszacz komarów, komary jak sie pozbyc, jak zwabić komary

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium