Rotho to jeden z przodujących w Europie producentów wyrobów z tworzyw sztucznych w branży dóbr konsumpcyjnych. Firma zajmuje się opracowywaniem ich od zera, a także sprzedażą. Oprócz tego w ofercie znajdują się produkty dla dzieci, zwierząt domowych i artykuły związane z profesjonalną utylizacją odpadów. Siedziba firmy mieści się w Szwajcarii, a jej powstanie to rok 1889. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się obróbką drewna, lecz już od 1955 roku były to tworzywa sztuczne, a od 1986 roku pojemniki do zastosowania kuchennego.

Pojemnik na karmę 1,5kg/2L 241099 Curver

Pojemnik na karmę 1,5kg/2L 241099 Curver

Producent: Rotho
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej

Pojemniki i kosze do użytku domowego marki Rotho

Obecnie firma posiada nowoczesną fabrykę w Koszalinie, co pozwala spełniać potrzeby najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele produktów marki Rotho, które charakteryzuje wysokiej jakości wykonanie i najlepsze materiały. Są to przede wszystkim różnego rodzaju kosze na pranie w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie! Kosze na bieliznę i pranie można łączyć kolorystycznie i zyskać tym samym spójny i elegancki wystrój łazienki. Okazuje się bowiem, że produkty z tworzyw sztucznych zaczęły być bardzo ozdobne i mogą samodzielnie stać się elementem dekoracji wnętrza. Łagodne kolory pozwolą dopasować je do wielu różnych stylistyk, włącznie z tymi bardziej klasycznymi i tradycyjnymi pomimo różnicy materiałów.

Kolorowe pojemniki na odpadki ułatwiające segregowanie

W naszej ofercie warto zwrócić uwagę na różnorodne kolory pojemnika Albula, którego różne pojemności mogą być ze sobą śmiało łączone. Skorzystają na tym w szczególności nieduże kuchnie, ponieważ dzięki wzajemnej kompatybilności mogą być one postawione jeden na drugi, a uchylna klapka będzie niezwykle wygodna w użytkowaniu! Do tego pojemniki do segregacji Rotho posiadają praktyczne uchwyty, które pozwolą opróżniać je do większych kontenerów bez używania worków na śmieci. Oprócz tego znajdą u nas Państwo także pojedyncze kosze na śmieci marki Rotho o dużej pojemności 50 litrów na przykład na odpadki plastikowe i metalowe.

Internauci szukali również: rotho, rotho koszalin

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium