Landmann to niemiecki producent najwyższej jakości urządzeń do grillowania. W ofercie marki znajdą Państwo tradycyjne grille węglowe, grille gazowe oraz grille gazowe z podtrzymującymi ciepło kamieniami lawy wulkanicznej, a także profesjonalne akcesoria do grillowania. Producent przykłada wielką wagę do szczegółów i jakości wykonania oferowanych produktów. Grille Landmann są przemyślane i dobrze dopasowane do potrzeb użytkowników pod kątem preferencji oraz użyteczności. Jak na niemiecką markę przystało - grille wykonane są z wysokiej jakości, trwałych i bezpiecznych dla zdrowia tworzyw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Landmann.

Historia marki Landmann

Landmann to powstała w 1966 roku ambitna niemiecka firma, która opiera się na wartościach takich jak zrównoważony rozwój, uczciwość i zaangażowanie. Od ponad 40 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości urządzenia i akcesoria do grillowania. Uważa się, że Landmann zapoczątkował trend grillowania z rodziną i przyjaciółmi. Grillowanie to świetny sposób na spędzanie czasu z najbliższymi osobami na świeżym powietrzu. Spożywanie wspólnie przygotowanych posiłków zbliża do siebie ludzi. Firma wciąż doskonali swoje urządzenia pod kątem komfortu klienta i funkcjonalności tak, by cenne chwile z bliskimi były jeszcze przyjemniejsze!

Grill gazowy Landmann

Wspólne grillowanie to okazja do stworzenia więzi z ludźmi i zjedzenie smacznego posiłku na świeżym powietrzu. Dla osób, które uwielbiają grilla, ale potrzebują więcej wygody w przygotowaniu potraw, idealnym wyborem będzie grill gazowy. Przygotowanie potraw z grilla nie musi zajmować mnóstwa czasu ani wiązać się z uciążliwym rozpalaniem ognia i pilnowaniem odpowiedniej temperatury. Posiadanie grilla gazowego to większa swoboda i więcej czasu dla bliskich podczas grillowych spotkań.

Wygodne grillowanie - Zalety grilla gazowego

Grill gazowy jest najwygodniejszą formą przyrządzania jedzenia z grilla. Ma szereg zalet, wśród których najczęściej wymienia się oszczędność czasu, brak uciążliwego dymu oraz pełną kontrolę nad temperaturą pieczenia. 

 

  • Grill gazowy posiada palniki gazowe, dzięki którym mamy możliwość dowolnej regulacji temperatury. Gwarantuje to mniej problematyczne przygotowanie potraw wysokiej jakości. 
  • Nie trzeba dosypywać węgla, brykietu ani gasić nadmiernie roznieconych płomieni. Dzięki temu można aktywnie uczestniczyć w rodzinnym spotkaniu.
  • Podczas pieczenia potraw na grillu gazowym nie musimy zmagać się z uciążliwym dymem. Sprawia to, że grill gazowy jest bardziej ekologiczny i mniej uciążliwy (również dla sąsiadów). Brak dymu oznacza brak toksyn, co jest korzystne dla zdrowia oraz środowiska.
  • Może być używany pod wiatą lub parasolem. Oznacza to, że nie trzeba przerywać zabawy i rezygnować z posiłku, gdy zaskoczy nas zmiana pogody. 
  • Tłuszcz z mięsa nie kapie na węgle, dzięki czemu unikamy nieprzyjemnego zapachu oraz toksyn.
  • Temperatura pieczenia jest regulowana za pomocą pokręteł, co daje pełną kontrolę nad temperaturą oraz tempem przygotowań.
  • Automatyczny zapalnik oznacza, że nie ma potrzeby używania rozpałki i innych niebezpiecznych substancji łatwopalnych oraz rozdmuchiwania paleniska w celu rozniecenia ognia.

Grill węglowy Landmann

Dla osób, które lubią piec potrawy tradycyjnie wybór grilla węglowego firmy Landmann będzie strzałem w dziesiątkę. To doskonała jakość wykonania w stosunku do ceny, na każdą zasobność portfela. Grille węglowe Landmann są stabilne, a modele wyposażone w kółka, można łatwo transportować na posesji, np. z garażu na ogród. Landmann dba o wygodę klientów i niektóre rozbudowane modele grilli węglowych posiadają np. wskaźnik mierzący temperaturę pod pokrywą grilla, czy wyjmowane ruszty, które można zmywać w zmywarce.

Dlaczego grill Landmann to najlepszy wybór?

Doskonałej jakości grille Landmann to urządzenia, które będą służyć latami. Stabilne konstrukcje, wykonane z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości zapewniają wysoki standard i komfort podczas przygotowywania potraw. Grille na kółkach dają możliwość przewożenia grilla z miejsca na miejsce, bez konieczności składania i rozkładania części. Grill z pokrywą dodatkowo umożliwia bardziej równomierne pieczenie oraz chroni jedzenie przed przypadkowym zanieczyszczeniem. Urządzenia są trwałe i oferują wygodne rozwiązania. Grill Landmann to wartościowa inwestycja podnosząca komfort, która stwarza okazje do zdrowego jedzenia i umacniania więzi z bliskimi ludźmi.

 

Internauci szukali również: grill landmann, grille landmann, landmann grill, grill gazowy landmann, landmann, landmann grill gazowy, grille gazowe landmann, grill landmann gazowy, pokrowiec na grill landmann, grill ogrodowy landmann, grill gazowy z kamieniami, grille producent, grill gazowy z kamieniami wulkanicznymi, kamienie wulkaniczne do grilla, kamienie lawy do grilla, landmann sklep, grille węglowe landmann, grill gazowy z kamieniami lawy, grille ogrodowe landmann, grille z kamienia cena, grille ogrodowe z kamienia ceny, grill gazowy z lawą czy bez, grill gazowy kamienie lawy, kamienie lawy do grilla gazowego, grill landmann cena, grill gazowy z kamieniami czy bez, kominki ogrodowe producent

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium