+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
05-03-2020

Wyposażenie pokoju dziecięcego – bezpieczeństwo i edukacja pociechy

Wyposażenie pokoju dziecięcego – bezpieczeństwo i edukacja pociechy

Przytulne bujaczki dla dzieci

Jedną z najważniejszych czynności w życiu niemowlęcia jest sen. W końcu to jemu malec oddaje się beztrosko przez większą część dnia. Niestety sam proces usypiania nie jest tak kolorowy jak sny śpiącej pociechy. Z tym pomoże bujaczek dla dziecka, który jest szansą na szybkie zaśnięcie malucha i spokojny sen, a tym samym na chwilę wytchnienia dla rodzica. Leżaczki to artykuły dziecięce występujące w wielu wariantach. Niektóre z nich posiadają regulowany stopień nachylenia, a inne funkcję mechanicznego trybu kołysania. Dodatkowo w wyposażeniu możemy często znaleźć system wibracyjny i możliwość odtwarzania muzyki.

Barierki ochronne – bezpieczeństwo przede wszystkim

Nabranie umiejętności raczkowania, a następnie chodzenia jest niezwykle radosną chwilą. Wraz z nią zaczynają się jednak dodatkowe zmartwienia. Żądny przygód maluch, który potrafi już samodzielnie opuścić łóżeczko, jest narażony na szereg małych i większych niebezpieczeństw, takich jak drobne elementy do połknięcia lub też ostre przedmioty. Dodatkowym zagrożeniem są także schody, gdyż każdy upadek z nich może skończyć się katastrofą. Idealnym rozwiązaniem są barierki ochronne do łóżka lub zabezpieczające schody i drzwi. Dzięki nim można stworzyć całkowicie bezpieczną przestrzeń do beztroskiej zabawy. To proste rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo malucha i odejmuje zmartwień rodzicom.

Krzesełka do karmienia, które ułatwią życie

Dla niektórych rodziców karmienie dziecka nie jest niczym trudnym, jednakże dla pozostałych to prawdziwa droga przez mękę. Preferencje spożywcze malucha często bywają bowiem całkowicie niespójne z zaleceniami dotyczącymi zbilansowanej diety. W walce o prawidłowo odżywioną pociechę niezastąpione jest zatem krzesełko do karmienia. Ten artykuł dziecięcy nie sprawi co prawda, że malec przekona się do niechcianych smaków, ale stabilna konstrukcja krzesełka, regulowana wysokość oraz tacka z funkcją łatwego wyjmowania znacząco pomogą rodzicowi w okiełznaniu nawet największego niejadka.

Maty edukacyjne dla rozwoju malucha

Prawidłowy rozwój dziecka zależy od ogromnej liczby czynników i wymaga ogromnego zaangażowania oraz kreatywności ze strony rodzica. Poznawanie otaczającego świata już od najmłodszych lat zapewni mata edukacyjna. Jest to artykuł dziecięcy, na który składa się miękkie posłanie i cały zestaw rozmaitych zabawek zawieszonych nad głową dziecka. Bezpieczna forma oraz mnogość kształtów i kolorów to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni malucha, oraz jego funkcji motorycznych i zdolności manualnych.

Inne artykuły dziecięce, które warto mieć

Podstawowe wyposażenie pokoju dziecięcego – które ułatwia życie rodzicom, a równocześnie stymuluje rozwój oraz dostarcza zabawy maluchowi – warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria i artykuły dziecięce. Choć nie są to przedmioty pierwszej potrzeby, to z pewnością urozmaicą one rzeczywistość malca, a także pomogą w codziennym funkcjonowaniu domu. Jakie to będą produkty? Na przykład edukacyjny tablet dla najmłodszych do nauki i zabawy, elektroniczna niania, bądź też wielofunkcyjny termometr niezastąpiony w przypadku choroby dziecka.

Blog kategorie

Skomentuj ten artykuł (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium