+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

Odpadki to nieodłączny element naszej codzienności. Co za tym idzie, w każdym domu oczywiście musi się znajdować kosz na śmieci. Warto więc, by korzystanie z niego było tak wygodne jak to tylko możliwe. Dlatego też oferujemy Państwu praktyczne kosze z pedałem oraz kosze uchylne. Pierwsze z nich pozbawią nas konieczności schylania się a drugie konieczności podnoszenia klapy pojemnika. Szczególną popularnością cieszą się jednak kosze na śmieci do segregacji, dzięki którym pozbywanie się odpadków jest przemyślane i ekologiczne.

 

Kosze na śmieci produktów w kategorii: 171

 

Jaki pojemnik na odpadki wybrać do kuchni?

W kuchni mamy do czynienia z wieloma różnymi odpadkami. Nic więc dziwnego, że nasze wymagania odnośnie kosza na śmieci będą w tym przypadku większe. Warto zwrócić uwagę na śmietniki, które posiadają pokrywę. W razie wyrzucania intensywnie pachnących odpadów będziemy mieli pewność, że nieprzyjemny zapach nie rozniesie się po kuchni. Zwróćmy także uwagę na samo wykonanie kosza na śmieci. Powinien być on stworzony w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić nam jego czyszczenie. Jest to o tyle istotna kwestia, że śmietnik kuchenny szczególnie na mokre odpady wymagał będzie częstego mycia. Pamiętajmy także, że różnorodność odpadków wiążę się z koniecznością ich segregowania. W kuchni mamy do czynienia nie tylko ze szkłem, plastikiem i papierem, ale i z odpadami biodegradowalnymi. W związku z tym najlepszym wyborem mogą się okazać kosze do segregacji śmieci

Jak segregować śmieci?

Pozbywanie się śmieci w taki sposób, aby później mogły zostać one poddane recyklingowi, jest łatwiejsze, gdy posiadamy do tego odpowiednie akcesoria. Oferujemy Państwu kosze na śmieci do segregacji pochodzące od polskiej marki Prosperplast. Ich design mimo użycia tworzyw sztucznych zwraca uwagę na ekologiczny tryb życia domowników. Są one bowiem oznaczone przy pomocy kolorowych naklejek lub klap. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele kuchni ma raczej ograniczony metraż. Próbując rozwiązać problem naszych klientów, którzy zastanawiają się nad tym, gdzie postawić kosz na śmieci w kuchni, postanowiliśmy zaoferować modele ustawiane pionowo jeden na drugim. Dzięki tej możliwości kuchnia zyska sporo wolnego miejsca, będzie wyglądać estetycznie i zachwyci swoją ekologiczną stylistyką!

Kosz na śmieci do pokoju – czy jest potrzebny?

Pojemnik na śmieci stanowi niezbędny element nie tylko kuchni, ale i wnętrz takich jak gabinety czy toaleta. Jeśli chodzi o miejsce naszej pracy biurowej, to podczas jej wykonywania zazwyczaj generujemy niewielką ilość śmieci. Oprócz tego są one do siebie podobne. Zazwyczaj mamy do czynienia z resztkami papieru, zużytymi chusteczkami, notatkami, czy też opakowaniami po przekąskach. Nie ma więc konieczności, aby w tego typu pomieszczeniu umieszczać kosze na śmieci przeznaczone do segregacji. Warto natomiast umieścić jakikolwiek pojemnik na odpadki, dzięki któremu nie będziemy musieli kilka razy dziennie opuszczać naszego biurka tylko w celu wyrzucenia śmieci.

Jak wybrać kosz na śmieci do pokoju?

Kosz na śmieci do pokoju możemy wybrać, kierując się jego designem. Zdecydujmy się na taki, który będzie stanowił część wystroju. Jeśli chcemy umieścić go bezpośrednio przy biurku, to warto wybrać kosz uchylny lub całkowicie otwarty model biurowy. Będziemy mogli bez problemu pozbywać się odpadów, siedząc na krześle i pracując. Jeśli natomiast wolimy, żeby śmietnik znalazł się np. w rogu pomieszczenia, to warto wybrać model z pedałem. Nie będziemy musieli schylać się, aby wyrzucić śmieci.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium