+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

Na niniejszą kategorię składają się najpopularniejsze na rynku kable oraz przewody do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Znajdziecie wśród nich między innymi wysokiej jakości kable HDMI, USB, a także kable antenowe oraz głośnikowe w wielu wariantach. Oprócz wspomnianych, w tej kategorii przedstawiamy również kable audio do różnego rodzaju sprzętów grających i kable komputerowe (UTP, FTP). Z ich pomocą wasze domowe (i nie tylko) urządzenia będą działały bez najmniejszego zarzutu.

Kable i przewody produktów w kategorii: 193

Kable HDMI, najwyższa jakość dźwięku i obrazu

HDMI (z angielskiego High-Definition Multimedia Interface) to rodzaj kabli pozwalających na przesyłanie cyfrowych sygnałów video i audio bez utraty ich jakości. Oprócz tego faktu, jego niewątpliwą zaletą jest to, że łączy on w sobie różne rodzaje kabli transmisyjnych (dźwiękowych oraz tych, które odpowiadają za obraz) przez co zamiast dwóch osobnych przewodów otrzymujemy jeden uniwersalny. Na Ihaa.pl znajdziecie szeroki asortyment kabli HDMI, które zapewnią Wam najwyższą jakość cyfrowej transmisji w standardzie 1.4 oraz 2.0

Kable antenowe - na metry i w rolkach

Kolejny rodzaj kabli dostępnych w naszym sklepie to ten przeznaczony do anten. Ze względu na potrzeby naszych klientów, sprzedaż kabli antenowych prowadzimy na metry oraz w rolkach, co pozwala wygodnie dobrać odpowiednią długość interesującego nas kabla, tak by mógł on dotrzeć w każde miejsce.

Kable głośnikowe - miedziane i miedziowane

Ten typ przewodów, jak wskazuje sama nazwa, przeznaczony jest do głośników. W naszym sklepie znajdziecie je pod postacią kabli głośnikowych miedzianych (CU), jak i tych miedziowanych (CCA). Podobnie jak antenowe, te także dostępne są w rolkach. Wszystkie z nich zapewniają najwyższą jakość dźwięku.

Kable USB, komputerowe oraz audio

Poza powyższymi rodzajami, nasz sklep to także szeroki wybór kabli USB (micro, typu C, lightning), komputerowych (UTP, FTP) i audio (optyczne, jack-jack) w wielu wariantach. Z całą pewnością każdy dobierze w tym miejscu coś najlepszego dla siebie i swoich urządzeń.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium