+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
Filtry
Cena
  • do

W dzisiejszych czasach bycie fit i eko to nie tylko moda, ale sposób życia mający niezwykle korzystny wpływ na nasze życie i zdrowie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo dobre bidony sportowe wykonane z bezpiecznego materiału, jakim jest tritan. Korzystanie z bidonów pomaga nam pamiętać o konieczności stałego nawadniania własnego organizmu oraz sprawia, że zużywamy mniejszą ilość plastiku! Oczywiście pod warunkiem, że woda, którą pijemy, jest przefiltrowana i pochodzi z kranu.

 

Bidony produktów w kategorii: 7

Z jakiego materiału bidon wybrać?

Tworzywo, z jakiego został wykonany bidon, ma ogromne znacznie dla wygody i komfortu korzystania z niego. Wpływa również na jego żywotność. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bidony z tritanu. Tworzywo to charakteryzuje się sporym podobieństwem do szkła. Co jednak najważniejsze jest ono w pełni dla nas bezpieczne. Bidony z tritanu są wolne od BPA, czyli związku chemicznego, który może w niekorzystny sposób wpływać na nasze zdrowie. Materiał wykorzystany do produkcji oferowanych przez nas bidonów jest także neutralny dla smaku i zapachu, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli chcemy używać danego produktu często.

Jak dobrać odpowiednią pojemność bidonu?

Pojemność naszej butelki powinniśmy wybrać tak, aby to nam było wygodnie podczas korzystania z niej. Powinniśmy więc zastanowić się, jak często będziemy potrzebować bidonu, w jakim celu i na jak długi czas. Jeśli uprawiamy sport i często wybieramy się pobiegać albo w trasę na rowerze, to najlepszym wyborem będzie pojemny bidon np. 750 ml. Jeśli natomiast zależy nam na jak największej poręczności i zminimalizowaniu dodatkowych ciężarów na spacerze, ale chcemy zawsze mieć przy sobie butelkę z wodą, to najlepszym wyborem będzie bidon o pojemności 450 ml.

Jak stworzyć własną wodę owocową w bidonie?

Bidony aż zachęcają do eksperymentowania i tworzenia własnych, zdrowych napojów. Jednym z najlepszych rozwiązań jest domowa woda owocowa. Oferowane przez nas butelki posiadają umieszczone na zewnętrznej ścianie miarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie odmierzyć bezpośrednio w bidonie interesującą nas ilość składników. Nasze produkty posiadają także możliwość mrożenia. Opcja ta umożliwia nam stworzenie jeszcze bardziej orzeźwiającego napoju, który będzie chłodny jeszcze przez długi czas po wyciągnięciu z zamrażarki.

Jaki bidon na rower wybrać, a jaki do biegania?

Aby wybrać odpowiedni bidon na rower, powinniśmy kierować się wskazówkami wymienionymi powyżej. Oprócz tego ważne jest również to, aby dobrać jego odpowiednią wielkość do uchwytu w rowerze. Jest to istotne jeśli nie chcemy, aby spotkała nas przykra niespodzianka w postaci zniknięcia butelki z naszym napojem podczas pokonywania trasy. Zastanawiając się jaki bidon na rower wybrać, powinniśmy zwrócić także uwagę na jego powierzchnię. Najlepiej, jeśli będą znajdowały się na niej wypustki, które ułatwią nam jej chwycenie. Kwestia ta jest równie ważna o ile nie ważniejsza, jeśli uprawianym przez nas sportem jest bieganie. W tym wypadku zazwyczaj pozbywamy się wszelkiego zbędnego bagażu i jedynym trzymanym przez nas przedmiotem jest właśnie bidon. Warto zatem, aby pewnie i stabilnie trzymał się w naszej dłoni.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium