+48 669 508 508 pn-pt 8:00-17:00
0
do kasy
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł
suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa już od 299,00 zł

Dostępne na naszej stronie artykuły dziecięce to nieoceniona pomoc przy opiece nad każdym maluchem. Niektóre nie są obowiązkowymi produktami przy wychowaniu dziecka, jednakże mogą okazać się niezwykle przydatne. Znajdą tu państwo dziecięce artykuły najlepszej jakości, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Każdy rodzic znajdzie tu coś dla swojej pociechy, bez względu na jej wiek.

 

Artykuły dziecięce produktów w kategorii: 12

Niezbędne artykuły dziecięce

Artykuły dziecięce takie jak foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, czy wózki dziecięce to niezbędne elementy wyposażenia dla dzieci i rodziców. Pozwalają one wykonywać czynności codzienne oraz zapewniają dziecku bezpieczeństwo. A przecież powinno być ono priorytetem każdego rodzica. Dlatego warto zainteresować się także takim artykułem jak niania elektroniczna. Kiedyś mało popularna – dziś podbija serca młodych rodziców. Wynika to z tego, że w dużym stopniu zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Niania z kamerą dołącza więc powoli do grona niezbędników takich jak foteliki, czy wózki.

Artykuły dla niemowląt

Niania elektroniczna, bezdotykowy termometr wielofunkcyjny, czy też waga elektroniczna dla niemowląt to akcesoria ułatwiające życie rodzicom i zapewniające bezpieczeństwo ich pociech. Niania z kamerą pozwoli monitorować dziecko na co dzień i przyda się w trakcie choroby. W tym ciężkim czasie przydatny okaże się także termometr bezdotykowy. Urządzenie to w ciągu sekundy dostarczy informacji o temperaturze ciała dziecka. Jest to nieoceniona pomoc dla każdego rodzica.

Bezpieczne krzesełka do karmienia

Krzesełko do karmienia to kolejny artykuł dziecięcy, który zwiększa bezpieczeństwo podczas opieki nad maluchem. W naszej ofercie dostępne są krzesełka, które posiadają najważniejsze certyfikaty takie jak Intertek czy SGS. Ponadto są one wytrzymałe i przystosowane do dłuższego stosowania. Mowa tu o krzesełkach z regulacją, które będą rosły wraz z maluchem. Możliwość złożenia niektórych modeli to dodatkowa zaleta. Docenią ją ci z mniejszą ilością miejsca w mieszkaniu. 

Bujaczki dla niemowlaka dla zapracowanych 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również bujaczki dla dziecka. Oferowane przez nas leżaczki są przede wszystkim bezpieczne, co potwierdzone jest przyznanym certyfikatem SGS. Jest to idealna opcja dla mam, które mają sporo obowiązków. Ponadto, podczas bujania, dziecko rozwija swoje zdolności poznawcze. Sprzyjają temu różnokolorowe światła, które można aktywować w bujaczku, oraz możliwość puszczenia inspirującej wyobraźnię muzyki.

Ułatwienie dla rodzica

Elektroniczna niania może być ogromnym ułatwieniem dla każdego rodzica. Zakup solidnego, nowoczesnego i funkcjonalnego urządzenia to koszt rzędu paruset złotych, choć zdarzają się także modele droższe. Niania sprawia, że nie trzeba non stop doglądać i sprawdzać, czy dziecko śpi. Można spokojnie oddać się innym czynnościom - czy też po prostu wypoczywać. Standardowym urządzeniem jest niania bezprzewodowa, która działa trochę jak walkie-talkie. Czujnik dźwiękowy wychwytuje dźwięki dziecka, uruchamia się kamerka i już wiemy, że trzeba pójść do niemowlaka. Powszechnie dostępna jest także niania elektroniczna z monitorem oddechu. Takie urządzenia wyświetlają informacje o oddechu dziecka, a jak pojawiają się problemy z oddychaniem, to od razu dostajemy dźwiękowy sygnał ostrzegawczy. Ważne jest wyposażenie w termometr i higrometr. Są to podstawowe parametry, których górne wartości można ustawić w urządzeniu. Po przekroczeniu ustalonych wartości także otrzymuje się sygnał dźwiękowy. Nianie elektroniczne z kamerą są droższym rozwiązaniem. Ważne jest także zasilanie urządzenia - baterie litowo-jonowe gwarantują długi czas pracy i warto zobaczyć, ile są w stanie wytrzymać na jednym cyklu pracy. Niezależnie od wyboru rodzaju sprzętu, niania elektroniczna wspaniale monitoruje dziecko, które przebywa w innym pomieszczeniu niż jego opiekun.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium