Produkty

Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD

BX2573

Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD Kliknij, aby powiększyć Kliknij, aby powiększyć
  • Cena brutto: 57,40 PLN
  • Cena netto 46,67 PLN

W magazynie
Dużo
Ilość
Jednostka miary: szt.
FormularzPoleć znajomemu FormularzZapytaj o towar
Opis Cechy towaru Opinie (0)

Miernik Satlook Lite jest urządzeniem zaprojektowanym i wyprodukowanym przez inżynierów szwedzkiej firmy SB Scandinavia. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń pomiarowych do telewizji naziemnej oraz satelitarnej.

Przeznaczeniem urządzenia jest pomoc w dokładnym ustawieniu anteny satelitarnej. Funkcje, jakie oferuje miernik stanowią o doskonałej relacji cena/jakość urządzenia. Możliwość pomiaru parametrów takich jak SNR oraz BER, których prawidłowe wartości są podstawą poprawnie wykonanej instalacji satelitarnej stawia Satlook Lite w czołówce mierników z tej półki cenowej.Do zalet Satlook Lite zaliczyć można szybkość działania - miernik od razu reaguje na ruch czaszą lub konwerterem. Funkcja EasyFind, w której instalator wybiera jedną z przygotowanych wcześniej pozycji satelitarnych, jest sposobem na szybkie ustawienie czaszy satelitarnej w odpowiednim kierunku.

Miernik dedykowany jest zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i tych którzy montażu czasz dokonują okazjonalnie. Jego zaletą jest niezwykle prosta obsługa - do sterowania miernikiem służą wyłącznie trzy przyciski, a najważniejsze funkcje są łatwo dostępne. Podstawowe opanowanie funkcji miernika to dla wprawnego instalatora kwestia kilku minut.Satlook Lite wyposażony jest w wyświetlacz LCD z podświetleniem prezentującym szereg informacji takich jak id satelity, cyfrowe parametry transmisji oraz widmo sygnału satelitarnego.

Obsługa tablic NIT (Network Information Table) pozwala na identyfikację serwisów zlokalizowanych na poszczególnych transponderach (kanałów telewizyjnych i radiowych). Dzięki temu instalator wie, że wybrany transponder jest tym właściwym.Poziom sygnału satelitarnego prezentowany być może poprzez sygnał dźwiękowy (wyższy ton-lepszy sygnał) dzięki wbudowanemu głośnikowi. Satlook Lite umożliwia sterowanie urządzeniami korzystającymi z komend DiSEqC, takimi jak konwertery, multiswitche, czy obrotnice.Urządzenie zasilane jest z 8 akumulatorów AA, co czyni go niezwykle praktycznym. Czas działania urządzenia na w pełni naładowanych akumulatorach zależny jest wykorzystywanych funkcji i wynosi minimum 1 godzinę. W przypadku szczególnie trudnych, czasochłonnych instalacji, miernik zasilić można ze zwykłych baterii alkalicznych 1.5V. Masa miernika w raz z bateriami to niecały 1kg, co z pewnością docenią instalatorzy wykonujący montaże w trudnych warunkach.

Cechy wyróżniające
* Zakres częstotliwości 920-2150 MHz,
* Poręczny i łatwy w użyciu,
* Pomiar BER oraz SNR,
* Analizator widma sygnału,
* Wyświetlacz LCD z podświetleniem,
* Obsługa tablic NIT,
* DiSEqC zgodny z 1.0, 1.1, 1.2,
* Zasilanie LNB 13/18V, sygnał 22kHz,
* Aktualizacja list i oprogramowania przez PC,
* Zasilacz oraz ładowarka samochodowa w komplecie.

Cena (szt.)

Cena brutto

57,40 PLN

Cena netto

46,67 PLN

Podatek VAT

23,00%

Towar

Nazwa

Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD

Kod towaru

BX2573

Identyfikator

2570

Data dodania

2018-02-15 08:10:28

Data aktualizacji

2018-02-27 10:17:01

Ilość wyświetleń

36

Towar nie został jeszcze skomentowany. Dodaj swoją opinię.

Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD

Pytanie o towar: Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD

Pytanie o towar: Miernik Satfinder BEST HQSF101 z LCD


  • Pozostało do wpisania 500 znaków

Cena brutto  
© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®