Formy płatności

Aby usprawnić funkcjonowanie sklepu, udostępniamy Państwu różne metody płatności.
 

  • PRZELEW TRADYCYJNY

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia - pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Miej na uwadze, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie pieniędzy mogą potrwać kilka dni roboczych. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie oraz o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu.

  • POBRANIE

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności. Kurier firmy GLS nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

  • DOTPAY

W ihaa.pl możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu dotpay.pl, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Dotpay posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę ihaa.pl, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

  • GOTÓWKA

Jeśli chcesz odebrać zamówiony towar osobiście, możesz zapłacić gotówką w naszej siedzibie.

© Comarch SA 2017. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®